Coach George went to a store to buy mouthguards. The following packages of mouth guardsare available at this store.10 mouth guards for $14.5015 mouth guards for $22.50Coach George needs to buy 60 mouth guards.How much money will he save by purchasing 60mouth guards in packages with the lowest unitprice compared to the highest unit price?