The corner grocery store sells bananas for $2.91 per pound. Select the store that sells bananas at a lower unit price. Mark all that apply.Store A: $8.16 for 4 poundsStore B: $6.51 for 3 poundsStore C: $2.66 for 2 poundsStore D: $11.40 for 4 pounds