Respuesta :
Answer:
$10.47 for one pair.
Step-by-step explanation:
$20.94 for two pairs. Divide by two to find how much one pair will cost.
Answer:
$10.47 for one pair.
Step-by-step explanation:
$20.94 for two pairs. Divide by two to find how much one pair will cost.