The picture contains the question. I am just confused and have had no idea how to solve it for the past week. Please help!

The picture contains the question I am just confused and have had no idea how to solve it for the past week Please help class=

Respuesta :

Answer:

$5

Step-by-step explanation:

The amount it is going up each time is $6, if you multiply the number of hours worked by 6, the difference between all of the answers is $5. Hope this helps!