Epsilon Co. can produce a unit of product for the following costs: Direct material $ 8 Direct labor 24 Overhead 40 Total costs per unit $ 72 An outside supplier offers to provide Epsilon with all the units it needs at $60 per unit. If Epsilon buys from the supplier, the company will still incur 40% of its overhead. Epsilon should choose to: