Mary wants to get a more complete picture of her productivity, so she has collected the following information. In addition, she would like to get her answer in $/$, so she has included the piece price. All values are given per hour except for the piece price which is ________$/unit.

Output: 15
Piece price: $83/unit
Labor cost: $45
Capital cost: $100
Overhead: $46