PLEASE HELP I HAVE 3 MINUTES TO TURN THISS IN HELPPPP!!!!! You bought 10 Frisbees for $11.90. What was the cost per Frisbee?

Respuesta :

Answer:

each frisbee costs $1.19

Answer:

It should be $1.19 I hope this helps

Step-by-step explanation: