Ryan is shopping for barrels of concrete. After looking at different stores, he decides to purchase them from Construction and Us. The cost of their concrete barrels is listed in the table below:







pls help fast!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ryan is shopping for barrels of concrete After looking at different stores he decides to purchase them from Construction and Us The cost of their concrete barre class=

Respuesta :

Answer:

23$ for one bag

Step-by-step explanation:

46/2=23

Answer:23 for the first barrel

Step-by-step explanation: