deborha5726
deborha5726
25-10-2016
Mathematics
contestada
30.50 for 32 ounces of specialty oil
Respuesta :
JulieC246
JulieC246
25-10-2016
So each ounce of specialty oil cost about 0.95
Answer Link
landonwashereFORMATH
landonwashereFORMATH
25-10-2016
0.95 is the answer hope this helps
Answer Link
VER TODAS LAS RESPUESTAS ( 21+ )
Otras preguntas
Give an example and description about Gnetophyta.
What were the factors that drew settlers west during the first half of the 19th century
find f(-2) for the function f(x)=x^2-6
How are the basic beliefs of your faith similar to the other monotheistic faiths?
Read this passage from "Beethoven's Moonlight Sonata": "A pale young man was sitting by the table, making shoes, and near him, leaning sorrowfully upon an old-
How could you use the product of 10x42=420 to find the product of 5x42?
What is one significant way transportation changed in the United States in the first half of the nineteenth century? A.Canals were built, primarily in the North
Give an example and description of the word Cycadophyta.
Dally and Marta had the same number of postcards. After Sally sold 18 of her postcards, Marta had 4 times as many postcards as Sally. How many postcards did eac
What factors cost Marie Antoinette support?