Excerpt from Areojet Corporation records for month of February: Per Unit Per Month Selling price $ 200,000 Direct materials used in production 40,000 Direct labor 10,000 Variable manufacturing overhead 2,000 Fixed manufacturing overhead $ 140,000 Variable selling and administrative expenses 20,000 Fixed selling and administrative expenses 40,000 Assuming the absorption costing method is used, what is the total manufacturing costs added to work in process during the month of February