Respuesta :
Answer:
$2.40 per box
Step-by-step explanation:
All you need to do is divide the amount of money spent by the quantity pf goods purchased:
12/5=2.4
Answer:
Step-by-step explanation:
divided 12 by 5 and there is you answer
=2.4
Answer:
$2.40 per box
Step-by-step explanation:
All you need to do is divide the amount of money spent by the quantity pf goods purchased:
12/5=2.4
Answer:
Step-by-step explanation:
divided 12 by 5 and there is you answer
=2.4