Can you answer number 4 and can you answer question 3.

3)a convenience store sells two brands of orange juice. Brand A contains 11 fluid ounces and costs $2.31.Brand B contains 15 fluid ounces and costs $2.70.

What is the difference in cost,the dollars,per fluid ounces between the two brands of juice?

Can you answer number 4 and can you answer question 3 3a convenience store sells two brands of orange juice Brand A contains 11 fluid ounces and costs 231Brand class=