samuel8lish samuel8lish 22-10-2019 Mathematics contestada 2 Select the correct answer. This expression represents the average cost per game, in dollars, at a bowling alley, where n represents the number of games: . What is the average cost per game if James bowls 4 games? A. $3.50 B. $15.00 C. $4.75 D. $2.75