Mika paints the neighbors fence.The cost of the paint was $96.The neighbor paid Mika$15 per hour for every hour it took to paint the fence.Create the equation that can be used to find the number of hours,h, it took to paint the fence of her earnings were $174 father paying out the cost of the paint.