Respuesta :
Answer:
$7.96
Step-by-step explanation:
since each item cost $1.99 you can multiply by 4
4(1.99)= 7.96
or you can add 1.99 together four times
1.99+1.99+1.99+1.99=7.96
Answer:
$7.96
Step-by-step explanation:
since each item cost $1.99 you can multiply by 4
4(1.99)= 7.96
or you can add 1.99 together four times
1.99+1.99+1.99+1.99=7.96