isaiahbjohnson5118 isaiahbjohnson5118 23-06-2018 Mathematics contestada Tyler needs gas for his jeep which gets 23 miles per gallon he already has 6 gallons in the tank he buys $1.25 per gallon if Tyler spends $18.50 on gas how far can they travel